EUROPEJSKIE FORUM NOWYCH IDEI 2017

Mamy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w tworzeniu tego wyjątkowego projektu od początku jego powstania tj. 2011 roku. Wraz z Konfederacją Lewiatan wyprodukowaliśmy osiem edycji EFNI.

7. edycję trzydniowej międzynarodowej konferencji EFNI, jak co roku, zrealizowaliśmy w Sopocie. Podczas kilkudziesięciu wydarzeń, sesji, paneli, spotkań otwartych, kontrapunktów i nocnych rozmów przedstawiciele biznesu, autorytety ze świata kultury i nauki rozmawiali o globalnych trendach, nowych ideach i przyszłości Europy.

Więcej...

Specjalnie na tę okazję wybudowaliśmy szklany pawilon na plaży z widokiem na molo i Grand Hotel. Pawilon stał się miejscem najważniejszych wydarzeń EFNI: wieczorów galowych, wieczoru networkingowego i sesji plenarnych.

Pozostałe wydarzenia odbyły się w Centrum Konferencyjnym Sheraton i Hotelu Sheraton.

W trakcie konferencji miały również miejsce wydarzenia otwarte dla mieszkańców Trójmiasta.

Dokumentacja filmowa EFNI 2017

Edycje Europejskiego Forum Nowych Idei zrealizowane przez IDFX:

EFNI 2018

EFNI 2016

EFNI 2015

Zwiń


IDFX        | koncepcja wizualna,,logistyka oraz organizacja wydarzenia w Sopocie, w tym budowa i aranżacja szklanego Pawilonu na plaży, scenografia, oprawa video, przygotowanie scenariuszy, reżyseria, komunikacja, oprawa artystyczna, organizacja i obsługa rejestracji gości, obsługa techniczna, plan zabezpieczenia i ochrona imprezy, pozwolenia, koordynacja transportu, współpraca z Miastem Sopot i partnerami EFNI
Miejsce   | Pawilon Nowych Idei zbudowany na plaży w Sopocie, Centrum Konferencyjne Sheraton Sopot Hotel, Plac Kuracyjny

Projekt zrealizowany dla Konfederacji Lewiatan.